KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14608293
nr 1460 8293
Oidentifierad konstnär. Surrealistiskt landsakp. Signerad, daterad -73- Olja på pannå, 40x32 cm, yttermått inklusive ram: 49x41 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 april 2022
kl 18:26:04
11/4 10:28:37